Konkurs historyczny 2015

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wtorek, maj 12, 2015 opublikowane przez:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laureaci, rodzice, opiekunowie i organizatorzy konkursu historycznego w 2015 roku.

( kliknij  ten napis aby  obejrzeć  zdjęcia  lub  je  pobrać )

                    WTK nagrodziło laureatów konkursu

W czwartek, 14 maja w siedzibie Wrzesińskiego Towarzystwa Kulturalnego odbyło się spotkanie podsumowujące konkursy zorganizowane przez stowarzyszenie. W jego trakcie prezes WTK Bolesław Święciochowski wręczył nagrody i dyplomy laureatom oraz wyróżnionym ze wszystkich szczebli szkół.
W roku szkolnym 2014/2015 Wrzesińskie Towarzystwo Kulturalne przygotowało następujące konkursy: dla uczniów szkół podstawowych „Legendy, zabytki i pomniki na terenie Gminy Września”, dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych: „Co wiesz o II wojnie światowej?”. Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Laureaci i wyróżnieni
„Legendy, zabytki i pomniki na terenie Gminy Września” - szkoły podstawowe
Laureaci:

ex aequo 1 miejsce – Michał Andrzejczak (SSP nr 1 we Wrześni) i Kacper Furmaniak (ZS w Otocznej)

3 miejsce – Julia Musiałowska (SSP nr 1 we Wrześni)
4 miejsce – Alicja Sołtykowska (SSP nr 1 we Wrześni)
5 miejsce – Dawid Helak (SSP w Kaczanowie)
6 miejsce – Jakub Rozmiarek (SSP w Kaczanowie)

Wyróżnieni:

Antonina Kowalczyk - (SSP nr 1 we Wrześni)

Maciej Jańczak – (SSP w Chwalibogowie)

Mikołaj Narożny - (SSP nr 1 we Wrześni)

Marta Kabat - (SSP nr 1 we Wrześni)

Amelia Lisowska - (SSP w Kaczanowie)

Co wiesz o II wojnie światowej?” - gimnazjum

Laureaci:

1 miejsce - Paulina Grzegorska (ZS nr 1 we Wrześni)
2 miejsce – Maria Borowczyk (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
3 miejsce – Mikołaj Przybylski (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
4 miejsce – Kacper Orwat (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
5 miejsce – Bartosz Adamczyk (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
6 miejsce – Kacper Szady (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
7 miejsce – Kacper Dolatowski (ZS nr 1 we Wrześni)

Wyróżnieni:

Martyna Kusztal (ZS nr 1 we Wrześni)
Dominik Bosacki (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)

Weronika Adamska (ZS nr 1 we Wrześni)

Wiktor Smolarkiewicz (ZS w Otocznej)

Justyna Graczyk (ZS w Marzeninie)

Ewelina Konieczka (ZSS we Wrześni)

Co wiesz o II wojnie światowej?” - szkoły ponadgimnazjalne

Laureaci:

1 miejsce – Paulina Arend (ZSTiO we Wrześni)

2 miejsce – Krzysztof Stachnik (ZSP we Wrześni)

3 miejsce – Tomasz Kowalczyk (LO we Wrześni)

4 miejsce – Kinga Arend (ZSTiO we Wrześni)

5 miejsce – Tobiasz Opielski (ZSTiO we Wrześni)

6 miejsce – Katarzyna Piechnik (LO we Wrześni)

Wyróżnienia:

Monika Zdrojewska (LO we Wrześni)

Krzysztof Jaensch (LO we Wrześni)

Sebastian Michalak (LO we Wrześni)

Agata Sawa (ZSP we Wrześni)

W ramach nagrody wszyscy laureaci oraz wyróżnieni ze szkół podstawowych, 20 maja udali się na wycieczkę do Gniezna i Biskupina.

                                                Opracował:  Szymon Adamczyk

 

Czytany 2495 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 maj 2015 19:41
Dział: WTK